fb logo
fb logo


Dieta stanowi integralny element treningu, właściwie dobrana, dostosowana do poziomu aktywności fizycznej i trybu życia gwarantuje osiągnięce sukcesu. Musisz uświadomić sobie, że zdrowe, racjonalne odżywianie wcale nie oznacza "katowania się". Zapewniam Cię, że będąc na diecie, którą dla Ciebie przygotuję nie będziesz odczuwał/a głodu.

Jak wiadomo organizm często magazynuje tłuszcz również wówczas kiedy dostarczamy mu za mało pokarmu. Stąd odpowiedź dlaczego niekiedy "dieta cud" nie przynosi żadnego cudu w rzeczywistości. Organizm po prostu "broniąc się" przed wygłodzeniem kumuluje spożywany pokarm głównie w postaci zapasu tłuszczu. Poza tym drastyczne odchudzanie przynosi efekt dosłownie na chwilę... Skutkuje to również osłabieniem mięśni i obniżeniem odporności.

Dieta + trening personalny = korzyściTylko racjonalny plan żywieniowy połączony z odpowiednią suplementacją, treningiem i systematycznością przyniesie zamierzony skutek w postaci wymarzonej figury i dobrego samopoczucia! Jeżeli wydaje Ci się, że nie dasz rady spożywać posiłków o reguralnej porze ponieważ nie jesteś w stanie ich przygotować, albo po prostu nie lubisz gotować ja pokarzę Ci jak zaoszczędzić czas i sprytnie przyrządzić smaczne dania! Pamiętaj, że wszystko zależy od nastawienia i dobrej organizacji! Nie ma rzeczy niemożliwych! Pokonaj swoje "małe grzeszki", aby wyglądać i czuć się zdrowo!

Dieta + trening personalny = korzyści: