fb logo
fb logo
Jeżeli znalazłeś się na tej stronie to już jesteś o krok DO PRZODU! NIE CZEKAJ na kolejny dzień wymówek tylko zabierz się DO DZIAŁANIA już TERAZ! Nie mogę obiecać Ci, że będzie lekko ale GWARANTUJĘ, że będzie WARTO! Z mojego 11- letniego doświadczenia zawodowego wiem, że granice ludzikich możliwości fizycznych i psychicznych ustalamy sobie my sami! Rezultaty naszej pracy w dużej mierze zależą od naszego NASTAWIENIA i WIARY w odniesienie SUKCESU.
Jeśli więc masz ustalony CEL, ale brakuje Ci MOTYWACJI, WIARY we własne SIŁY, SAMODYSCYPLINY, NIE CZEKAJ „na jutro” pamiętaj, że najlepszy czas na DZIAŁANIE JEST TERAZ! A może zdarza Ci się mieć słomiany zapał wygasający szybciej niż byś chciał? NIE CZEKAJ na CUD! Zacznij DZIAŁAĆ!
Pamiętaj, że tylko zaplanowany, adekwatny do Twoich możliwości TRENING przyniesie Ci SATYSFAKCJĘ! Najgorzej jest ZACZĄĆ... później już samo IDZIE do PRZODU!. Każdy ma w sobie jakiś TALENT! Trzeba tylko umieć go w sobie ODKRYĆ lub znaleźć ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ , która go DOSTRZEŻE i ROZWINIE.

Ja z mojej strony GWARANTUJĘ , że dołożę wszelkich starań aby „zarazić” Cię sportowym duchem walki! Poznam Twoje potrzeby i zaproponuję NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA! Nauczę Cię wdrażania w życie zasad RACJONALNEGO ODŻYWIANIA nie na miesiąc, lecz NA CAŁE ŻYCIE! Wyjaśnię jak ważny wpływ na TWOJĄ SYLWETKĘ ma dobór właściwie dobranej DIETY oraz TRENINGU. Pokarzę Ci jak ćwiczyć, aby czerpać z tego PRZYJEMNOŚĆ A NIE odczuwać zewnętrzny PRZYMUS .

Chcesz więc ZMIENIĆ swoje ŻYCIE inwestując w siebie? Zacznij robić to NAJLEPIEJ jak potrafisz trenując z NAJLEPSZYMI!

Sam SPRÓBUJ a przekonasz się, że WARTO! ;)

"Jesteś stworzony by wygrywać! Czas by to udowodnić!"