fb logo
fb logo


O mnie

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 10 lat od lekkiej atletyki, sportów zespołowych (koszykówka, piłka ręczna, siatkówka). W swojej karierze zawodowej „spróbowałam” już prawie każdej konkurencji lekkoatletycznej od biegów na wszystkie dystanse po 7- bój- wymagający od zawodnika największego wszechstronnego przygotowania motorycznego. Obecnie 5- ty rok profesjonalnie zajmuję się 3- skokiem i skokiem w dal reprezentując Klub Sportowy AZS AWF KRAKÓW.

      Sport i zdrowe odżywianie są nieodzownym elementem mojego życia, a ja pozwoliłam im pochłonąć się bez reszty... i rewelacyjnie się z tym czuję! Jako czynna zawodniczka wiem jak ważny wpływ na wynik sportowy ma utrzymanie optymalnej masy ciała. Wiem również, że droga do osiągnięcia wymarzonej figury, dobrego samopoczucia, akceptacji siebie wcale nie jest łatwa.

      Świadoma tego, jak codzienne wybory wpływają na nasz nastrój wiem, jak dokonywać tych właściwych, dających satysfakcję. Wypracowałam swój „złoty środek” i pragnę podzielić się nim z Tobą. Pragnę udowodnić Ci, że zdrowe, racjonalne odżywianie wcale nie musi być nudne, trudne, monotonne i czasochłonne! Wszystko zależy od Ciebie i Twoich chęci! Jeżli ich jeszcze nie masz lub masz ich za mało, ja pomogę Ci je z Ciebie wykrzesać!


WykształcenieOsiągnięcia