fb logo
fb logo

Wybierz trening dla swojego dziecka

Trening ogólnorozwojowy, usprawniający cechy mototyczne dziecka:
Bardzo ważne jest, abyś zadbał o sprawność fizyczną Twojego dziecka już od najmłodszych lat! To od Ciebie jako rodzica zależy przyszłość Twojej pociechy!

W treningu ogólnorozwojowym kładę nacisk na wszechstronny rozwój wszystkich cech motorycznych dziecka takich jak: siła, szybkość, wytrzymałość oraz koordynacja ruchowa, gibkość i skoczność. U najmłodszych stosuję ćwiczenia stymulujące rozwój fizyczny w formie gier i zabaw ruchowych, ćwiczeń lekkoatletycznych, atletyki terenowej, gimnastyki oraz akrobatyki. Bogaty zasób ćwiczeń, które proponuję gwarantuje harmonijny rozwój całego organizmu!

Zoptymalizuję efekt treningu Twojego dziecka uwzględniając Jego indywidualne możliwości oraz biologię rozwoju. Każdy jest inny i rowija się w swoim rytmie. Zrównoważnony rozwój Twojego dziecka stanowi klucz do sukcesu i może w przyszłości przyczynić się do wychowania mistrza!

Trening kształtuje charakter, pewność siebie, dyscyplinę i odwagę! Jeżeli chcesz, abym pomogła Twojemu dziecku to wszystko osiągnąć, działaj!

Dla najmłodczych trening zawsze powinien stanowić dobrą zabawę o ukrytych celach szkoleniowych.

Gwarantuję Ci, że trening, który przeprowadzę z Twoim dzieckiem przyczyni się do Jego wszechstronnego rozwoju! Może okazać się, że któraś z cech motoryczności unaoczni sie podczas naszych spotkań bardziej niż pozostałe! Taka cenna uwaga może być sygnałem na jaką dyscyplinę sportową warto ukierunkować dziecko.

Trening skierowany jest do dzieci (od wieku przedszkolnego) i młodzieży, niezależnie od poziomu sprawności, który reprezentują!Trening przygotowania motorycznego pod konkretną dyscyplinę:
Tego typu trening ma na celu doskonalenie i podniesienie poziomu cech motorycznych Twojego dziecka takich jak: siła, szybkość, wytrzymałość oraz koordynacja ruchowa (zwinność), gibkość i skoczność.

W sporcie nie ma drogi na skróty! Tylko właściwe połączenie przygotowania sprawnościowego z umiejętnościami technicznymi może oszczędzić młodemu zawodnikowi niepotrzebnych kontuzji przyczyniając się w przyszłości do osiagnięcia mistrzostwa sportowego!

Konkurencje lekkoatletyczne, najlepsze przygotowanie motoryczne! Z własnego doświadczenia wiem, że lekkoatleci stanowią grupę sportowców o świetnej sprawności motorycznej. Jeżeli więc Twoje dziecko pragnie być lepsze , silniejsze, szybsze , sprawniejsze, ale nie wie jak tego dokonać ja mu w tym pomogę! Dostosuję ćwiczenia do uprawianej przez Niego dyscypliny sportowej!

Trening skierowany jest do dzieci i młodzieży w różnym wieku, niezależnie od poziomu, który reprezentują w danej dyscyplinie!

Pamiętaj, że osiągnięcie celu i satysfakcji zależy od umiejętnego połączenia treningu ze zdrowym odżywianiem! Oferuję pomoc w takich dyscyplinach jak:
  tenis
  koszykówka
  piłka siatkowa
  piłka nożna
  lekkoatletyka
Ogólnorozwojowy Pod dyscypline sportu